Aicinām uz semināru “Ātrākais preču ceļš līdz klientam: PIEGĀDE AR UPS”

AKTUĀLI

LIAA Daugavpils biznesa inkubators organizē semināru "Ātrākais preču ceļš līdz klientam: PIEGĀDE AR UPS", kas notiks pirmdien, 24. aprīlī, no plkst.17.00 līdz 18.00. Pasākuma mērķis ir iepazīstināt uzņēmējus un interesentus ar piegādes uzņēmuma UPS sniegtajām iespējām un priekšrocībām.

Pasākuma laikā UPS pārstāvji Andžela Novojenko un Edgars Perunovs dalīsies ar savu pieredzi preču piegādes jomā, sniegs informāciju par uzņēmuma pakalpojumu klāstu, kā arī atbildēs uz jautājumiem no auditorijas. Pasākums būs noderīgs uzņēmumiem, kas strādā ar starptautiskiem klientiem un izmanto vai plāno izmantot piegādes pakalpojumus.

Lai piedalītos pasākumā, iepriekšēja reģistrācija ir obligāta: https://ej.uz/seminārs_par_ups

Pasākums notiks LIAA Daugavpils biznesa inkubatorā pēc adreses Viestura iela 2, Daugavpils. Dalība ir bez maksas.

LIAA Daugavpils biznesa inkubators aicina visus uzņēmējus un interesentus piedalīties šajā pasākumā un gūt jaunas zināšanas un iespējas savam biznesam.

Papildu informācija:

Jeļena Dedele
LIAA Daugavpils biznesa inkubatora vecākā projektu vadītāja

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Adrese: Viestura iela 2, Daugavpils
Tālrunis: +371 62401094
Mobilais tālrunis: +371 26287770
E-pasts: daugavpils@liaa.gov.lv
Inkubatori.magneticlatvia.lv

"Bibliotēku nedēļas 2023" aktivitātes Naujenes bibliotēkā