Aicinām apskatīt Naujenes tautas bibliotēkas virtuālo izstādi “Lieldienas gaidot!!!”

AKTUĀLI

Tuvojas Lieldienas, Kristus augšāmcelšanās svētki, gaismas uzvara pār tumsu. Lieldienas tiek svinētas arī kā vienas no četrām latviešu gadskārtām, kad tiek ievērotas tradīcijas – cilvēki ar savām ģimenēm dodas uz baznīcu, mājās krāso olas un rīko olu kaujas, šūpojas, dārzā meklē Lieldienu garauša paslēptās olas un sūta apsveikuma kartītes ar laba vēlējumiem.

Saistībā ar šo skaisto notikumu, piedāvājam aplūkot literatūras klāstu no Naujenes tautas bibliotēkas krājuma par Lieldienām: tradīcijas, ticējumi, ēdieni, spēles, rotaļas, tautasdziesmas...

Vairāk skatīties bibliotēkas emuārā: naujenestautasbibliotka.blogspot.com/.

Saite uz virtuālās izstādes pdf failu.

Naujenes Novadpētniecības muzejā apskatāma āra izstāde "Personību dzīvesstāsti - 2"