Aicina piedalīties EKO nometnē Jēkabpils novadā

Sociālais darbs un veselība

Piedāvājam bērniem un jauniešiem (kuru ģimenē kāds no tuviniekiem ir ar invaliditāti) aizraujoši, interesanti un jautri pavadīt brīvās vasaras dienas EKO nometnē, piedaloties atraktīvās nodarbībās par EKO tēmām, darbojoties komandu veidošanas un saliedēšanas pasākumos, sportojot brīvā dabā, ar velosipēdiem izbraucot vietējo apkārtni, peldoties Bancānu ezerā un baudot garšīgas un veselīgas maltītes -Centrs "Dujas" Jēkabpils novadā.
2023. gada 7. - 12.augusts "Daba mūsu mājas un izaicinājums" (2 dienas dzīvošana mežā).
Dalībnieki - bērni un jaunieši no 10-16 gadiem.
Kas jādara lai nokļūtu uz šo aizraujošo nometni:
Jāuzraksta pieteikums- Kāpēc izvēlies šo nometni un īsi par sevi un nosūtīt uz martinafonds1991@inbox.lv.
Sīkāka informācija un nometņu programmas: Facebook Mārtiņa Fonda mājaslapā, tālrunis informācijai 29288220 vai 26473755, www.martinafonds.lv.

Apstiprināti grantu projektu konkursa uzvarētāji