Adamsu ģimenīte aicina uz balli Ilūkstē

AKTUĀLI

11. augustā Ilūkstes pilsētas estrādē norisināsies koncertšovs bērniem "Uz balli ielūdz Adamsu ģimenīte." 
Muzikālā koncertšova stāsts būs par Mortīciju un Gomesu, kuri nezina kā iepriecināt savu meitu Vensdiju (Trešdienu), kad viņa brīvlaikā atgriezusies no mācībām Nevermoras akadēmijā. 
Meitenei prieku nesniedz nedz tēva bēru marša spēlēšana uz ērģelēm, nedz bērnības mīļākās spēles ar elektrisko krēslu, pat puķu lasīšana kapos vairs nešķiet aizraujoša. Visu padara vēl sliktāku ziņa, ka brālis Pagslijs kopā ar tēvoci Festeru un Roku ir aizbraucis pie Vecmāmiņas. Vensdija jūtas pamesta, viņa nolemj ieslēgties savā istabā, spēlēt čellu un nenākt ārā mūžīgi. Mortīcija un Gomess ir satraukuma pilni un viņiem rodas plāns, kā meitai tomēr radīt prieku - taisīt balli, uz kuru ielūgt visdīvainākos viesus no malu malām, aicinot tiem sagatavot priekšnesumus, kas Vensdijai varētu šķist īpaši un iepriecinoši.
Vai balles noslēgumā visi viesi un arī koncertšova apmeklētāji būs apguvuši pasaules jaunāko TikTok deju hitu un varēs to nodejot kopā ar Vensdiju, to mēs redzēsim humoristiskākajā, pasaules superhitiem bērniem un jauniešiem piepildītākajā, dziedošajā, krāšņu kostīmu uzburtajā koncertšovā bērniem “Uz balli ielūdz Adamsu ģimene".
IEEJA BEZ MAKSAS.
Atzīmē kalendārā 11. augustu un 18:00 tiekamies Ilūkstes pilsētas estrādē.

Uzliesmojis cūku mēris. Aicina būt piesardzīgiem arī Augšdaugavas novadā