64 LAUCIŅU DAMBRETĒ GODALGOTAS VIETAS TIEK SVENTES PĀRSTĀVJIEM

AKTUĀLI

7.decembrī, mājīgajā Sventes pagasta Tautas namā, jau sesto gadu pēc kārtas, notika Daugavpils novada atklātā individuālā kausa izcīņa 64 lauciņu dambretē. Tajā šogad piedalījās 25 dambretisti no 7 pašvaldībām – Daugavpils novada un pilsētas, kā arī Krāslavas, Rēzeknes, Rīgas, Viļānu un Zarasu rajona pašvaldības. Sacensību atklāšanā dalībniekus sveica novada dambretes sekcijas vadītājs Tadeušs Turonoks.

Visi dalībnieki sacentās vienā grupā un uzvarētājus noskaidroja pēc izcīnītajiem punktiem kopējā konkurencē. Pēc nospēlētajām 9 spēļu kārtām čempionāta piemiņas kausu, zelta godalgu un balvu izcīnīja Sventes pagasta komandas pārstāvis, dambretes sporta meistars Vitālijs Kravcovs. Viņš bija izcīnījis 8,5 punktus no 9 iespējamiem. Sudraba medaļu izcīnīja Sventes pārstāvis Tadeušs Turonoks ar 6,5 punktiem. Trīs dalībnieki turnīru noslēdza ar izcīnītajiem 6 punktiem, savukārt bronzas godalgu, pēc datora un dambretes koeficienta, izcīnīja Nikolajs Dmitrijevs no Sventes pagasta.

Dāmu konkurencē 1.vietu ar 5,5 punktiem un piemiņas kausu izcīnīja Stefānija Dambrovska no Tabores pagasta. Otrajā vietā ar izcīnītajiem 4,5 punktiem Ona Pikauskiene no Zarasiem, savukārt bronzas godalgu izcīnīja pagājušā gada kausa ieguvēja Olga Juzupanova no Sventes pagasta komandas.

Jauniešu konkurencē pirmās trīs vietas un medaļas izcīnīja Sventes pārstāvji Aleksejs Bebris, Arsens Burķevičs un Ilmārs Klaucāns attiecīgi.

Starp dambretes veterāniem labākais bija dambretes meistars no Viļāniem Aleksejs Gritāns ar 4,5 punktiem. Uzmanības vērts ir fakts, ka šogad viņš nosvinēja savu 88 dzimšanas dienu.

Uzvarētājiem kausus, medaļas un balvas pasniedza Daugavpils novada Sporta nodaļas vadītājs Gunārs Kucins. Viņš aicināja visus dalībniekus arī nākošgad piedalīties Daugavpils novada (Sventes, Lauceses un Tabores pagastu) rīkotajās tradicionālajās dambretes sacensībās, kā arī novēlēja visiem dalībniekiem priecīgus Ziemassvētkus un panākumiem bagātu Jauno gadu.

Dalībnieki pateicās organizatoriem un Sventes pagasta Tautas namam par lielisku sacensību sarīkošanu, garšīgajām kafijas un tējas pauzēm.

Informāciju sagatavoja Eduards Lihoveckis

Vecgada vakars Kalkūnos