3×3 basketbolā “Jaunieši pret Deputātiem” pārāki bija Kalupes jaunieši

AKTUĀLI

12. septembrī tika aizvadīts otrais turnīrs “Jaunieši pret Deputātiem”, kur šoreiz tika izspēlēts 3x3 basketbols. Turnīrā piedalījās 7 komandas. Deputātu komandu pārstāvēja – Aleksandrs Sibircevs, Dzintars Pabērzs, Viktors Jasiņavičs, Edgars Vilcāns - , atbalsta grupa – Jānis Belkovskis un Aivars Raščevskis. Jaunieši šajā turnīrā pārstāvēja Vaboles, Kalkūnu, Naujenes un Višķu attīstības centru.

Pēc sīvas cīņas, kur katra komanda aizvadīja vairākas spēles, 3.vietā palika deputātu komanda, 2.vietā ierindojās Višķu attīstības centra jauniešu komanda (Višķi II), savukārt par čempioniem kļuva Vaboles attīstības centra jauniešu komanda (Kalupe). Visas komandas, kā jau ierasts saņēma gardas dāvanas, bet godalgoto vietu ieguvēji tika apbalvoti arī ar kausiem un medaļām.

Pēc spēles visi pulcējās pie ugunskura, lai baudītu zupu un piedalītos neformālās sarunās, dalītos nākotnes plānos par jaunatnes darba un jauniešu lietderīgo brīvā laika pavadīšanas iespēju dažādošanu.

Paldies dalībniekiem par aktīvu līdzdalību aktivitātē, Višķu pagasta pārvaldes vadītājam Jānim Promam un sporta darba organizatoram Edgaram Vilcānam par atbalstu pasākuma organizēšanā, un brīvprātīgajām Milanai Seļnickai un Valērijai Kozjarei par darbu turnīra laikā.

20.spetembrī plkst. 17:30 tiks aizvadīts 6x6 futbola turnīrs “Jaunieši pret Deputātiem” Ilūkstē.

Projekts “Politiķis ir tikai cilvēks” īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2023.–2025. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Milāna Loča, Jaunatnes projektu koordinatore

Zinību diena Ilūkstes Bērnu un jauniešu centrā