26. novembrī Kalkūnes jauniešu centrā norisināsies aktivitāte jauniešiem “Es un Eiropa”

AKTUĀLI

Kalkūnes jauniešu attīstības centra organizētā Eiropas Solidaritātes korpusa jauniešu projekta “Kopā” ietvaros 26. novembrī, plkst. 14:00, Kalkūnes jauniešu centra telpās, Jubilejas ielā 2, Kalkūnē, norisināsies jauniešu tikšanās “Es un Eiropa” ar Eiropas brīvprātīgajiem un ārzemju studentiem. Aktivitātes laikā ikvienam jaunietim būs iespēja iepazīties ar jauniešiem no dažādām Eiropas valstīm, tuvāk iepazīties ar  Eiropas brīvprātīgo darbu, uzzināt par iespējām, kā tas ir studēt ārzemēs, kā arī iepazīt dažādu valstu kultūras.

Aicinām jauniešus aktīvi iesaistīties sevis izglītošanā, kopā ar mums izzināt jaunas lietas, kas noderēs turpmāk, pilnveidot savas zināšanas un gūt jaunus draugus. Nepalaidiet iespēju piedalīties Kalkūnes jauniešu centra organizētajā aktivitātē “Es un Eiropa”.

Pasākuma laikā jums būs iespēja izpausties un uzlabot savas komunikācijas prasmes angļu valodā, kurā notiks tikšanās. Aktivitātes laikā visiem dalībniekiem būs iespēja uzzināt no brīvprātīgajiem daudz noderīgas informācijas par to, kas ir Eiropas brīvprātīgais darbs, tā jēgu, piedalīties kopīgās diskusijās, iepazīt citu tautu kultūru, īpatnības un kopīgi pagatavot dažāda veida nacionālos našķus.

Būsim priecīgi Tevi redzēt, uz tikšanos 26.11.2022. plkst. 14:00 Jubilejas ielā 2, Kalkūnes jauniešu centrā, Kalkūnē!

Pasākumu “Es un Eiropa” organizē Kalkūnes jauniešu centra jaunatne Eiropas Solidaritātes korpusa projekta “Kopā” ietvaros. Sīkāku informāciju par plānoto aktivitāti vari saņemt, rakstot Kalkūnes jauniešu attīstības centra jaunatnes lietu speciālistiem uz e-pastu natalija.polovaja@augsdaugavasnovads.lv vai andrejs.rucko@augsdaugavasnovads.lv, vai zvanot pa telefonu 284 69 958.

Projektu “KOPĀ” līdzfinansē Eiropas Savienība. Šī  publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus un viedokli, un ne obligāti Eiropas Savienības, Eiropas Komisijas vai Nacionālās aģentūras (Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras) viedokli, kuras nav atbildīgas par tajā ietvertās informācijas jebkādu izmantošanu.

Informāciju sagatavoja: Kalkūnes jauniešu centra jaunatnes lietu speciālists Andrejs Rucko

Lāčplēša dienas sirsnīgā gaisotne Naujenes pamatskolā