19. augustā- Medumu pagasta svētki

AKTUĀLI

Noslēgsim šo vasaru ar jautru un siltu noskaņu! 19. augustā no plkst. 17.00 visi laipni aicināti uz Medumu pagasta svētkiem (pie Medumu Tautas nama, Alejas ielā 2)! Šogad programma būs īpaši interesanta, jo tā  saistīta ar gliemežiem. Šajā dienā gliemežus  būs iespējams gan pagaršot, gan izveidot un  izkrāsot radošās darbnīcās, gan ar to palīdzību izbaudīt sejas maskas, kā arī uzmundrināt savu gliemezi Latgales 4. skriešanas čempionātā (18.00)! Bērniem būs iespēja izklaidēties piepūšamajās atrakcijās un piedalīties sporta aktivitātēs. Svētku laikā  notiks ziedu kompozīciju konkurss “Pušķis Medumiem”.

Konkursam var pieteikties jebkurš pa tālruni 27095164. Plkst. 19.00 sāksies svētku koncerts un pēc tā būs balle. Cienasts arī būs, bet varat arī paņemt savus groziņus.

Sagatavoja: Medumu pagasta Tautas nama vadītāja Anita Drozdova

„Brīvības bioloģija. Zuša stāsts”