Kroņu veidošanas darbnīca

Kultūra

Subates kultūras nams 27.martā plkst. 17.30 aicina visus interesentus uz “Kroņu veidošanas darbnīcu” ar Kristīni Kuņicku.

”Kroņu veidošanas darbnīca” ir radoša meistarklase, kuras laikā dalībnieki izgatavot sev pasakainu kroni vai kādu citu skaistu matu rotu foto sesijai, reklāmai, kāzām, kā dāvanu, festivālam vai jebkuram citam notikumam. Darbnīcā var piedalīties jebkurš – nav nepieciešamas priekšzināšanas vai skaidrība kādu galvas rotu gribi izveidot. Materiāli kroņu izgatavošanai tiks nodrošināti. Dalībnieki var paņemt līdzi vecas, saplēstas krelles vai pērlītes, ko varēs izmantot sava īpašā kroņa izgatavošanai. Dalība meistarklasē ir par maksu.

Pieteikšanās dalībai darbnīcā pa tālruni 27150854.

Subates Kultūras nams

17:00 - 19:30

27.03.2024

Berķenelē, amatu prasmju darbnīca KLĒTS, Zaļā ceturtdiena Pliekšānu pagalmā ar koprades aktivitātēm