Vasaras noslēguma pasākums Višķos

AKTUĀLI

Vasaras izskaņā, 31. augustā Daugavpils novada Višķos tika aizvadīts vasaras noslēguma pasākums, kas visas dienas garumā apmeklētājus izklaidēja ar sportiskām aktivitātēm, tūrisma objektu apskati, pirts priekiem, mūziku un dejām.

Jau no paša rīta, plkst. 11.00 Višķu estrādē starts tika dots velomaršruta Nr.779 „Luknas ezera loks” popularizēšanas velobraucienam. Tajā piedalījās 40 velo braukšanas entuziasti un aktīvās atpūtas piekritēji, mērojot 17.8 km garu maršrutu, kas veda cauri Višķu pagasta saimnieciski aktīvākajai un ainaviski spilgtākajai daļai un populārākajiem tūrisma objektiem – Ostrovas putnu vērošanas tornim, Mola muižas apbūvei un Višķu parkam, dzelzceļa stacijai, Podgorjes dzirnavām, J. Kudiņa senlietu kolekcijai, vairākiem dievnamiem – Višķu Romas katoļu baznīcai, Daniševkas vecticībnieku lūgšanu namam un pareizticīgo baznīcai, sporta un atpūtas kompleksam, kā arī, vairākām atpūtas vietām. Pēc pievarētajiem kilometriem, dalībnieki pārrunāt piedzīvoto un atgūt spēkus varēja relaksējoties pirtiņā un pulcējoties pie kopīga pusdienu galda.

Tikmēr Višķu stadionā plkst. 11.00 notika pirmais atklātais tenisa turnīrs, ko rīkoja biedrība „Daugavpils tenisa klubs”. Profesionāli spēlētāji vairāku stundu garumā mērojās iemaņām un cīnījās par godalgotām vietām. Uzvaras laurus plūca Miroslava Vilkova, kas šobrīd ieņem 6. vietu Latvijā, 2.vietu ieguva Iļja Korobkovs un godpilnajā 3. vietā stājās Valentīns Ļubarskis. Dubultspēlēs uzvarēja Vladimirs Dzeržickis un Iļja Korobkovs. Pēc turnīra skatītājiem bija iespēja izmēģināt arī savu spēkus un saņemt trenera konsultācijas. Pasākuma dalībniekiem bija iespēja piedalīties nūjošanas paraugdemonstrējumos, noklausīties izzinošu nodarbību par veselīga uztura pamatprincipiem un pārrunāt onkoloģijas profilakses pasākumus sievietēm un vīriešiem.

Savukārt vakarā Višķu estrādi ieskandināja Vasaras noslēguma koncerts, kurā skatītājus ar muzikāliem priekšnesumiem uzlādēja atraktīvā grupa no Daugavpils - Warm House, kā arī Patrisha -  X faktora dalībniece, pirmā Latvijas dziedātāja, kas noslēgusi sadarbības līgumu ar izdevniecību „Universal Music”. Vēlāk sekoja open air diskotēka, kur uz deju placi visus aicināja „Lauku studija”.

Pasākumu organizēja Daugavpils novada pašvaldības aģentūra „Taka”. Aktivitātes tika rīkotas projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/070 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Daugavpils novadā” ietvaros.

Zinību dienas pasākums Naujenes Mūzikas un mākslas skolā