Valsts svētku pasākumi Medumos

AKTUĀLI

Medumu pagasta Tautas nams aicina apmeklēt aktivitātes par godu Latvijas Neatkarības Proklamēšanas dienai:

14. novembrī Medumu Jauniešu centrā (Alejas ielā 13) plkst. 15.00 notiks radoša darbnīca bērniem un jauniešiem, kurā čaklās pulciņa “Kaleidoskops” rokdarbnieces parādīs, kā veidot sarkanbaltsarkanās piespraudes, veicinot piederību un lepnumu par savu valsti.

16. novembrī Medumu Jauniešu centrā (Alejas ielā 13) plkst. 17.00 notiks kulinārā meistarklase bērniem un jauniešiem “Torte Latvijai!”. Kopā gatavosim lielo svētku torti, parunāsim par receptūru, dekorēšanas paņēmieniem un veidiem. Pieteikšanās pa tālr. 27095164.

17. novembrī Medumu Tautas namā notiks LR proklamēšanas 105. gadadienas svinīgais pasākums „Visskaistākā!” ar Ambeļu folkloras kopas “SPEIGA” piedalīšanos. Tautas nama parkā no 18.00 līdz 22.00 būs iespēja izbaudīt un sajust patriotisko noskaņu, pateicoties mūzikas un gaismas saspēlei un pastaigai pa medumiešu “Stāstu taku”. Cienastā karsts dzēriens un svētku torte.

Baudot Krustpils noslēpumus un rotaļājoties Sēļu sētā ar “Skolas Somu”