Tūrisma triatlons šoreiz notika Ilūkstes pusē

AKTUĀLI

Vasarsvētku rītā, 28. maijā, Ilūkstē notika ilggadējais Augšdaugavas tūrisma triatlons. Pasākuma mērķis ir popularizēt Augšdaugavas novada skaistās vietas un aktīvu dzīvesveidu, kā arī noskaidrot uzmanīgākos un aktīvākos dalībniekus. 

Šoreiz triatlona trase tika iedalīta divos posmos - sākās pie Pašulienes ciema, pa Ilūkstes upi devās uz Ilūkstes pilsētas centru, kur, nomainot laivu pret velosipēdu, dalībnieki devās uz Pilskalni un noslēdza apli Pašulienē. Sacensības nebija uz ātrumu, bet tieši uz dabas un sporta mīļotāju vērību. Dalībniekiem, peldot ar kajaku un braucot ar velosipēdu, bija jāpiestāj 15 kontrolpunktos un jānofotografē attēlos redzamās vietas un objekti. Dalībniekiem bija jābūt aktīviem arī sociālajos tīklos – papildus punktus varēja iegūt, publicējot fotogrāfijas no brauciena vietnē Facebook.

Pirms kāpšanas kajakos visi dalībnieki iesildījās, izvingrināja rokas, kājas, noklausījās drošības instruktāžas un devās ceļā.

Tūrisma triatlonā šogad piedalījās 30 dalībnieki. Noslēgumā balvas ieguva dalībnieki trijās kategorijās – balva jaunākajam un vecākajam dalībniekam un balva komandai, kas ieguva lielāko punktu skaitu. Jaunākā dalībnieka balvu saņēma komanda “Mazie Onzuļi”, pieredzējušākā dalībnieka balvu saņēma komanda “Lielie Onzuļi”. Tā kā vairākas komandas bija līdzvērtīgas un ieguva vienādu punktu skaitu, uzvarētājs tika izlozēts. Galveno balvu ieguva komanda “Stiga”. Apsveicam!

Aicinām piedalīties Augšdaugavas iedzīvotājus un viesus arī citos pasākumos Augšdaugavas novadā!

Teksts, foto: Māra Multiņa

Koncertmeditācija "Spēkavots"