Top 3. raidījums ciklā “Sūpluok Latgolai”

AKTUĀLI

Jau vēstījām, ka “Sūpluok Latgolai” – tas ir jauns desmit raidījumu cikls par Latgales reģiona cilvēkiem, par aktuālo un notiekošo tieši šeit un tagad, ko veido SIA “Latgales reģionālā televīzija”. Desmit raidījumu gaitā tiks skatītas pilnīgi savstarpēji nesaistītas un atšķirīgas tēmas sākot ar arhitektūru un vēsturi līdz pat lauksaimniecībai, mūzikai un jaunākajām inovācijām.

Galvenais raidījuma mērķis ir būt “sūpluok” jeb blakus/tuvāk gan raidījuma varoņiem, gan skatītājiem. Ikreiz izvēlētie temati tiks rādīti no diviem skatupunktiem. Raidījuma valoda ir latgaliešu, tā saglabājot un popularizējot to ne tikai Latgalē, bet arī visā Latvijā.

Šobrīd top 3. raidījumu cikla “Sūpluok Latgolai” raidījums, kura tēma ir vide un tūrisms, tā laikā būsim Ežezera apkārtnē Dagdas novadā, dosimies ķert maluzvejniekus un tiksimies ar dabas aizsardzības speciālistiem, gan arī viesosimies Jaundomes muižā un divos viesu namos, no kuriem viens Ežezera krastā izveidots nesen bet otrs darbojas jau vairākus gadu desmitus.

Trešo raidījumu cikla “Sūpluok Latgolai” raidījumu skatieties jau 3. jūlijā kanālā RE:TV pl. 21:30 un kanālā TV24 4. jūlijā pl. 15:30. Dienu vēlāk raidījums būs atrodams arī interneta vietnē www.youtube.com, kā arī Latgales reģionālās televīzijas mājas lapā www.lrtv.lv un www.facebook.com kontā.

Raidījumi top konkursa “Par raidījumu veidošanu latviešu valodā 2018. gadā Latgales reģionālajos un vietējos plašsaziņas līdzekļos, kas raida televīzijas programmas” gaitā un to finansē Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome.

Informāciju sagatavojusi:
Ausma Sprukte,
LRT žurnāliste, raidījuma “Sūpluok Latgolai” veidotāja

Apvienotās komitejas sēde