Sventes vidusskolas sasniegumi

Izglītība

Sventes vidusskolas drosmīgā, emocionālā un radošā 1. klases skolniece Amina Smilgina piedalījās Augšdaugavas novada “Skatuves runas konkursā – 2022”.

Amina uzstājās ar L. Pelmaņa dzejoli “Slimie runčukiņi” un iejutās labsirdīgās meitenes lomā M. Bendrupes stāsta “Burtiņš L” fragmentā. Konkurss tika rīkots video formātā. Amina pirmo reizi attālināti uzstājās publikas priekšā. 1. klases skolniece sasniedza ļoti labu rezultātu un ieguva I pakāpes diplomu. Paldies Aminai par ieguldīto darbu, kā arī paldies vecākiem par sadarbību un atbalstu! Lepojamies!

31. martā Sventes vidusskolas komanda (Anna Virbale, Jana Švedova un sk. Natālija Gridasova) piedalījās Augšdaugavas novada skolēnu vides izglītības eksperimentu konkursā “Lūk tā!”. Konkurss norisinājās Daugavpils Inovāciju centrā. Sventes vidusskolas komanda prezentēja pētījumu par medicīniskajām maskām "Aizsardzība no vīrusiem vai dabas piesārņojums." Konkursā piedalījās 6 novada skolu komandas un komandas vērtēja ekspertu komisija. Pēc ekspertu lēmuma 1. vietu konkursā ieguva Sventes vidusskolas komanda!!!

URĀ KOMANDAI!!!

Latgales plānošanas reģions izsludina uzņēmēju atklātā grantu projektu konkursa 2. kārtu