Sumināti novada sporta veterāni

AKTUĀLI

Tā kā novada sporta veterāni Sporta balvas pasniegšanas ceremonijas laikā piedalījās sacensībās un nevarēja būt klāt, tie tika sumināti novada domē 4. martā. Sporta veterānam Jurijam Kopasovam pasniegta balva nominācijā “Gada sporta veterāns”, savukārt sportistiem – Romualdam Saušam un Varvarai Jefimovai – Pateicības.

Visi trīs novada sporta veterāni aktīvi piedalās sacensībās un pārstāv novadu kā valsts, tā arī pasaules mēroga sacensībās. Vieglatlētikas sacensībās vairākkārtēji iegūtas zelta godalgas. Jurijs Kopasovs ir pērnā gada Pasaules čempions svarbumbu celšanā veterāniem.

2. martā Varvara Jefimova un Romualds Saušs no veterānu vieglatlētikas sacensībām Rīgā pārbrauca ar izcīnītām 4 zelta un 2 sudraba medaļām.

Jau rīt Romualds Saušs dosies uz Norvēgiju, lai piedalītos Pasaules čempionātā slēpošanā.

Novadā turpina latvāņu izplatības ierobežošanu