“Sportojam un ielīgojam Naujenes ciemā

Jaunatnei

20. jūnijā Naujenes ciemā notika pasākums “Sportojam un ielīgojam”. Pasākumu organizēja Naujenes sporta pasākumu organizators Sandris Šedis sadarbībā ar Naujenes jauniešu attīstības centra jaunatnes lietu speciālistēm. Naujenes ciemā kuplā skaitā pulcējās jaunieši un bērni ar vecākiem no Naujenes, Biķernieku un Maļinovas pagastiem. Pasākuma dalībniekiem bija lieliska iespēja sākt Līgo svinēšanu ar jautrām un kustīgām aktivitātēm: dvieļu volejbols, rotaļas, spēles un vainagu pīšanas darbnīca. Svētku noskaņojumu un sacensības garu nesabojāja pat lietus. Volejbola turnīra uzvarētāju apbalvošana un tradicionālā Līgo svētku cienasta degustācija notika jau Naujenes jauniešu attīstības centra telpās. 

Gribam izteikt lielu pateicību ikkatram kurš atnāca pavadīt savu vakaru kopā ar mums.

O. Pankova, Jaunatnes lietu speciāliste

Līgosim Augšdaugavas novadā