Sporta skolas audzēkņiem – izlaidums!

Ilūkste

27. augusts Ilūkstē pagāja sporta zīmē, jo šajā dienā notika gan velomaratons, gan futbola spēle, gan pats galvenais notikums - Augšdaugavas novada sporta skolas izlaidums.

Šogad sporta skolu absolvēja 33 audzēkņi: V30 programmā 3 vieglatlēti, V20 programmā 8 peldētāji, 11 vieglatlēti un 11 futbolisti. Izlaidumā tika teikts paldies audzēkņiem, kuriem ir augsti sasniegumi sportā. Liela pateicība treneriem Mārtiņam Rubļevskim, Snežanai Bondarei, Janai un Dmitrijam Hadakoviem, kas iedvesmo savus audzēkņus un parāda, ka tikai ar regulāru ikdienas darbu var gūt panākumus. Liela loma jauno sportistu gaitās nenoliedzami ir arī vecākiem, kuri motivē savus bērnus apmeklēt sporta skolu un atbalsta viņu piedalīšanos sacensībās.

Muzikālu sveicienu izlaidumā sarūpēja popgrupa MIX (vadītāja Daina Paukšte). Izlaidumu vadīja Artūrs Lapa. Paldies IKC vadītājai Indrai Madarniecei par atbalstu.

Sporta skolas administrācija

Ziņģu lustes Eglainē