Sporta skola lepojas ar Latvijas jaunatnes futbola čempionu titulu

AKTUĀLI

2. decembrī Rīgā notika Latvijas jaunatnes futbola sezonas noslēguma pasākums. Latvijas jaunatnes futbola laureātu apbalvošanas ceremonijā laurus plūca arī mūsu Augšdaugavas novada sporta skola.

U-14 (2009. g. dz.) vecuma grupas komanda ieguva 2. vietu pēc 8 spēlēm Attīstības grupas Austrumu zonas komandu konkurencē. Savukārt U - 16 (2007. g. dz.) vecuma grupas komandai pasniegti divi kausi uz zelta medaļas. Attiecīgi šī komanda ieguva 1. vietu Attīstības grupas Austrumu zonas komandu konkurencē un arī tālāk, sacenšoties par 1. - 4. vietu Attīstības grupā, apspēlēja divas labākās Rietumu zonas komandas.

Par Latvijas jaunatnes futbola čempionu godu priecājas visa komanda bet apbalvojumus brauca saņemt treneri Kristiāns Zeltiņš, Armīns Kaniņš un futbolists Jānis Bleive. Lielu nopelnu Latvijas čempionu titula iegūšanā deva viens no komandas līderiem – Jānis Bleive, kuram tika pasniegta arī U-16 grupas čempionāta LABĀKĀ SPĒLĒTĀJA balva.

Augšdaugavas novada sporta skola

Tējkanniņu kolekcijas izstāde "Tējas laiks"