Sporta diena Vaboles vidusskolā

Izglītība

Sporta diena šogad norisinājās olimpiskās dienas un olimpiskā mēneša ietvaros. Pasākumu uzsākām ar karoga uzvikšanu un visiem kopīgu vingrošanu. Pēc tam jaukto komandu sastāvos, katrai komandai jau izveidojot pašiem savu karogu, kurš komandu pavadīja visos uzdevumos, devāmies Vaboles parkā atsevišķi izveidotās sportiskās stacijās. Stacijās gaidīja septītās klases skolnieki ar sagatavotiem dažādiem sportiskiem uzdevumiem. Gan uzdevumu punkti, gan papildus orientēšanās punkti bija jāatrod izmantojot orientēšanās kartes. Labākā komanda šogad bija "Milda", kura ieguva  visvairāk punktus kopsummā gan uzdevumu punktos, gan atrodot visus orientēšanās punktus.

 Lai gan pamalē ducināja pērkons un klīda negaiss, visi tikām lutināti ar lielisku iespējot elpot svaigu gaisu Vaboles parkā. Sporta dienas dalībnieki tika apbalvoti ar sertifikātiem un mazām piemiņas balviņām.

Artūrs Kārkliņš, 7.kl.audzinātājs un sporta skolotājs

Māmiņu diena Vaboles vidusskolā