Sniega diena Ilūkstes “Zvaniņā”

Ilūkste

Šogad ziema mūs īpaši lutina un priecē ar savu biezo un pūkaino sniega kārtu, ar sarmu koku zaros, ar aukstumu un visu, kas ziemai piecdienās. Kā jau katru gadu, arī šogad mēs PII “Zvaniņš” atzīmējām Pasaules Sniega dienu, kas tika aizvadīta 19. janvārī.

Zaķis (sporta skolotāja L. Millere), draiskojoties pa mežu, pamodināja lāci (skolotājs logopēds I. Sarbaja) no ziemas miega. Lācis bija pārskaities par šādu nerātnību, tomēr uz zaķi ilgi nedusmojās, jo pats labprāt gribēja izbaudīt ziemas priekus. Lācim kopā ar bērniem bija iespēja izmēģināt dažādas aktivitātes sniegā – celt sniega kalnus, mest sniega bumbas tālumā, izvizināt draugu ragavās, sapikot sniegavīrus, velt sniega bumbas, aiznest zaķim cienastu, vizināties no kalniņa, sacensties sniegavīru skrējienā un zīmēt sniegā.

Visi bija priecīgi, ar sārtiem vaigiem un patīkamu nogurumu. Pēc aktīvi pavadītā laika zaķis pacienāja bērnus ar gardumiem un novēlēja turpināt baudīt ziemas priekus!

PII “Zvaniņš” sporta skolotāja Lolita Millere

Darbu uzsāks 12 jauni VPVKAC Augšdaugavas novadā