Saules pielietā Zinību diena

Izglītība

1. septembrī plaši savas durvis vēra Randenes pamatskola, pulcējot savus skolēnus, viņu vecākus, pedagogus uz 2023./2024. mācību gada ieskandināšanas pasākumu.

Jaunajā mācību gadā skolēnu pulks palielinājās par 9 skolēniem. Nomainījās viens pedagogs, kurš turpmāk atbildēs par audzēkņu sportisko sagatvotību.

Šajā gadā Randenes pamatskolā, tāpat kā visā valstī, 1., 4. un 7. klase pāriet uz pilnīgu apmācību latviešu valodā. Nākamajā gadā šādu klašu būs vairāk. Tas nozīmē , ka gan pedagogus, gan skolēnus sagaida nopietns darbs.

Atnākot uz skolu, daudzi skolēni atzina, ka Zinību dienu ļoti gaidīja, lai ne tikai satiktu savus skolas biedrus, bet atkal sēstos solā un iegūtu jaunas zināšanas. Citi pavisam godīgi teica, ka viņi labprāt patusētu kopā ar draugiem dažas dienas un dotos atkal brīvlaikā.

Sk.Ilona

9. - 10. septembrī notiks “Mājas kafejnīcu dienas” Sēlijas salās