Piedzīvojums naksnīgajā “Pilskalnes Siguldiņā”

AKTUĀLI

27. septembrī “Pilskalnes Siguldiņā” atzīmēja Pasaules Tūrisma dienu. Sprīdīša takas sākumā pulcējās Pilskalnes iedzīvotāji un viesi, apbruņojušies ar smaidiem, priecīgām čalām un gaismas lukturīšiem. Sprīdītis un Lienīte visus veda pārgājienā pa naksnīgo "Pilskalnes Siguldiņu", stāstīja savu, visiem tik zināmo un mīļo, pasaku par Sprīdīti, kurš devās pasaulē laimi meklēt. Meža māte, Vēja māte, Sīkstulis un Sīkstuliene, Ķēniņš, Princese, Ragana, Velns, Milzis un Vecītis pārbaudīja gājēju veiklību un atjautību, visi kopā pārgājiena laikā sadziedāja jautras dziesmiņas, lai vieglāks solis. Pie atpūtas mājas “Dubezers” apmeklētājus sagaidīja pārsteigums – Madara Keivomeģe visus priecēja ar savu skanīgo balsi, skaistajām tautasdziesmām, kopīgi varējām baudīt gardas vakariņas un siltu tēju pēc kārtīgas pastaigas, kā arī Ivara Vācera veidotais gaismu un lāzeru uzvedums visus ieskāva vēl vienā maģiskā piedzīvojumā.

Paldies Dvietes amatierteātrim, Samantai, Oskaram, Madarai Keivomeģei un pasākuma organizatoriem par aizraujošo Tūrisma dienu!

Teksts, foto: Māra Multiņa

Biruta Ozoliņa: “Laime strādāt ar komandu, uz kuru vari paļauties”