Papildināts Daugavpils novada amatnieku gatavoto suvenīru klāsts

Tūrisms

Papildināts Daugavpils novada amatnieku gatavoto suvenīru klāsts - tagad nopērkami arī rakstaini cimdi un no koka virpoti trauciņi, joprojām - skaisti māla trauki un citi māla izstrādājumi, austas rakstainas jostas, māla sīkplastikas gleznas, Daugavpils novadā ievākts medus glītā iesaiņojumā un daudz citu jauku lietu. Var iegādāties arī "Dvinskas muzikantu" kompaktdisku "Dzymtuo puse". Šobrīd piedāvājam arī akciju - ja iegādāsieties suvenīrus par vismaz 5 EUR, dāvanā saņemsiet atklātņu komplektu ar Daugavpils vēsturiskajām fotogrāfijām vai gravīru kopiju komplektu (pēc izvēles).
Suvenīri apskatāmi un nopērkami Daugavpils novada Domes (Rīgas iela 2, Daugavpils) foajē izvietotajā stendā, vai sazinieties ar mums - e-pasts taka@dnd.lv, telefoni +371 654 76748; +371 29431360

Muzeju stundas „Vai atmini mani? Rainis”