Panākumi V Vislatvijas akordeonistu-izpildītāju konkursā

AKTUĀLI

26. novembrī Daugavpilī notika V Vislatvijas akordeonistu-izpildītāju konkurss, kuru rīkoja Latvijas akordeonistu asociācija sadarbībā ar Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolu un Zanes Mūzikas skolu. Špoģu Mūzikas un mākslas skolu šajā konkursā pārstāvēja trīs mācību programmas Akordeona spēle audzēkņi: Antons Gatiņš, Rolands Kļavinskis (skolotāja Vija Petrova) un Dmitrijs Karpečkovs (skolotāja Anna Grebeža). Žūrijas komisijas darbu vadīja priekšsēdētājs Igors Sajenko (Ukrainas Nacionālās filharmonijas solists un ansambļu mūziķis, godpilnais Ukrainas estrādes mākslas izpildītājs, Pasaules akordeonistu konfederācijas oficiālais Ukrainas pārstāvis). Pēc konkursantu noklausīšanās sešās vecuma kategorijās komisija atzinīgi novērtēja Špoģu Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu sniegumus, piešķirot savās vecuma grupās augstākās balles un 1. vietas Diplomus.

Apsveicam audzēkņus un skolotājas ar augstiem panākumiem!

Atskats floristikas festivālā "Flora Expo 2022"