Pagasta svētki Medumos ar labdarības noskaņu!

AKTUĀLI

19. augustā no plkst. 16.00 visi laipni aicināti uz MEDUMU PAGASTA SVĒTKIEM “Labdarības pikniks” (pie Medumu Tautas nama, Alejas iela 2)! Šogad svētki veltīti labdarībai, visas aktivitātes būs virzītas  dzīvnieku patversmes “Otra māja”  atbalstam.
Pie ieejas parkā meklējiet ziedojumu loteriju. Katram reģistrētajam apmeklētajam būs iespēja laimēt dāvanu. Viena ģimene varēs iegadāties vienu biļeti (skaits ierobežots). Daudzveidīgas un interesantas dāvanas mums nodrošināja sponsori.


Plkst. 16.30 sāksim ar kanisterapiju (suņu terapiju) profesionāla kinologa vadībā. Tā ir dažādu diagnožu ārstēšana ar suņiem - ārstiem.


Plkst. 17.30 izkustēsimies Nataļjas Križanovskas vadītajā  “Zumba fitness”.


Plkst. 18.00 jūs varat piedalīties PIRMAJĀ SĒLIJAS “SUŅU” SKRĒJIENĀ.  Katram būs iespēja izvēlēties iemīļotāko suņa masku, un nenoņemot to, pārvarēt distanci. Plānoti trīs skrējieni – bērniem, pieaugušajiem un ģimenēm. Lūgums reģistrēties pa tālr. 27095164 (ar sms). Piedalīšanās par ziedojumiem un, protams, labas balvas no sponsoriem! Medumu iedzīvotāju ievērībai: galvenā, Alejas iela -  skrējiena laikā būs bloķēta .


Plkst. 19.00 sāksies svētku koncerts. Koncerta zvaigzne vokāliste Lidija Breska (Daugavpils). Šogad koncertu plānojam baudīt dabā, tāpēc ņemiet līdzi pledus, groziņus, ērtus apavus, sirdsdraugus un romantisku noskaņojumu. Pēc koncerta, līdz 24.00, plānota balle.


Ja, jūs meklējat sev uzticīgu draugu, nesteidzieties to pirkt, jo svētku laikā būs iespēja iepazīties ar dzīvniekiem no patversmes. Parkā meklējiet aleju  “Paņem mani mājās!”. Svētku programmā  paredzētas radošas darbnīcas, meistarklases, fotozonas un daudz kas cits interesants. Ja ir vēlme palīdzēt patversmes dzīvniekiem, ņemiet līdzi naudu, barību (labāk mazāk, bet kvalitatīvu), labu garastāvokli un  lielu sirdi! Mācīsimies mīlēt, būt atbildīgiem  un darīt labas lietas!

Sagatavoja: Medumu pagasta Kultūras darba vadītāja Anita Drozdova

"Gulbjos" notiks koncerts "Saule brida miglas vārtos"