Pabeidz melnā seguma ieklāšanu 2,5 km garumā Kalkūnes pagastā

AKTUĀLI

Šī gada vasarā uzsāka grants seguma nomaiņu uz melnā asfalta segumu ceļa posmam “Aveņi – d/s Daugava” – 1,12 km un ceļa posmam “Ainavas – Mičurinietis”  –  1,44 km garumā. Remontdarbi ir veiksmīgi noslēgušies, un ceļš ir pieņemts ekspluatācijā. Tāpat minētajos ceļa posmos tika izveidotas divas pieturvietas, vienā no tām pasažieru nojume, uzstādītas ceļazīmes, uzbērtas ceļa malas, uzkrāsots ceļa marķējums.

Ceļa posmi nodrošina piekļuvi relatīvi blīvi apbūvētai saimnieciski aktīvai piepilsētas teritorijai, kā arī apkalpo trīs dārzkopības kooperatīvus: “Mičurinietis”, “Daugava” un “Celtnieks”.

Autoceļi tiek izmantoti uzņēmējdarbībai, sabiedriskajiem pasažieru pārvadājumiem. Tie ir iekļauti  skolēnu pārvadājumu maršrutā, tāpat tos izmanto atkritumu apsaimniekošanai, kā arī citu sabiedriski nozīmīgu pakalpojumu sniegšanai.

Ceļš “Ainavas - Mičurinietis” ir Daugavpils pilsētas Ķieģeļu ielas turpinājums, pa kuru iet pilsētas sabiedriskā autobusa maršruts līdz dārzkopības kooperatīviem. Pa ceļu “Aveņi – d/s Daugava”, kurš piekļaujas valsts autoceļam V695 “Daugavpils – Birkineļi - Smeline”, kursē reģionālais maršruts. Minētajā ceļa posmā ir iespējama iebraukšana dārzkopības kooperatīvos, nogriežoties no valsts ceļa.

Projekta realizācija būtiski paaugstina satiksmes dalībnieku drošību un uzlabo iedzīvotāju ikdienu, jo šajā ceļa posmā vairs neradīsies putekļi.

Ceļa posma seguma ieklāšanas izmaksas sastādīja 337 065,44 eiro.

Basketbolā piedzīvots zaudējums