Novada volejbola komandai debijas spēlē pārliecinoša uzvara

AKTUĀLI

14. oktobrī Lāču pamatskolas sporta zālē pirmo debijas spēli Latvijas volejbola līgas 2. divīzijā aizvadīja jaunizveidotā Daugavpils novada volejbola komanda (galvenais treneris – Elmārs Rudovičs). Pretinieku rindās stājās Rīgas volejbola skolas komanda, pār kuru mājiniekiem izdevās gūt pārliecinošu uzvaru 3:0.

Daugavpils novada domes Sporta nodaļas vadītājs Gunārs Kucins informē, ka novada komanda tika izveidota tāpēc, lai apvienotu daudzos vietējos talantus, kas līdz šim trenējās Daugavpils Volejbola skolā un pārstāvēja citas komandas. Daugavpils novada komandā ir iekļauti 15 cilvēki, jaunākie no tiem ir 2003. gadā dzimušie. Pateicoties Daugavpils novada domes finansējumam, komandai ir iegādātas jaunas divu veidu sporta formas un nepieciešamais inventārs.

Tā kā komanda ir nupat izveidota, tai šogad ir jāstartē zemākajā divīzijā. Par uzvaru sacenšas vēl piecas komandas - Rīgas Volejbola skola, Murjāņu Sporta ģimnāzija / Jaunsardze, kā arī komandas no Jelgavas, Kuldīgas un Talsiem.

Novada volejbolistiem nākamā būs izbraukuma spēle 21. oktobrī Jelgavā.

Daugavpils novada jaunatnes intelektuālā spēle