Novada komanda ieguva 2. vietu Aukštaitijas senioru basketbola čempionātā

AKTUĀLI

2019. gada sezonā Daugavpils novada senioru basketbola komanda (galvenais treneris Sergejs Komļevs) piedalījās IX Austrumaukštaitijas senioru 39+ basketbola čempionātā, kurā starp Lietuvas komandām novadnieki bija vienīgie pārstāvji no Latvijas. Komandas savā starpā izspēlēja divus apļus, noskaidrojot labāko četrinieku, kas tika izvirzīts finālturnīram. To vidū arī Daugavpils novada komanda.

Finālturnīrs noritēja Lāču pamatskolas sporta zālē. Pusfinālā Daugavpils novads uzvarēja Ignalinas “Senjorai” , iegūstot tiesības cīnīties par zelta medaļām finālspēlē. Par trešo vietu cīnījās Ignalinas “Senjorai” pret Švenčionis “Švenčionys”, bronzu iegūstot Ignalinas komandai.

Finālspēlē Daugavpils novads piekāpās čempioniem Utenos “Amber Forest”, samierinoties ar godpilno 2. vietu un sudraba kausu.

Pirms finālspēles notika arī trīspunktu metienu konkurss, kurā piedalījās labākie snaiperi no visām komandām. Šajā konkursā labākais bija Ivans Andrijevskis no Daugavpils novada.

"Druvāni" dejotāji piedalījās starptautiskajā festivālā Polijā