Novada basketbolisti cīnās par uzvaru

AKTUĀLI

Reģionālajā Basketbola līgā sākušās astotdaļfināla spēles, kurās sava starpā tiekas Rietumu un Austrumu grupas komandas atbilstoši ieņemtajām vietām pamatturnīrā. Divu spēļu summā tiek noskaidrots uzvarētājs, kurš turpinās cīnīties ceturtdaļfinālā, savukārt zaudētājai komandai turnīrs būs beidzies.

31. martā Augšdaugavas novada vīriešu komanda tikās ar Rietumu grupas trešo labāko komandu “Grobiņa”. Parādot augstu cīņas sparu, Augšdaugavas novada komanda izcīnīja uzvaru ar rezultātu 78:62, iegūstot 16 punktu pārsvaru pēc pirmās spēles.

Rezultatīvākie spēlētāji komandā bija Zintis Saulītis (19 p) un Vilmārs Setarovs (17 p). Atbildes spēle notiks 9. aprīlī Grobiņā. Novēlēsim mūsu komandai veiksmi un cerēsim uz uzvaru divu spēļu summā!

Turpinās Latvijas Maksibasketbola čempionāts