Notiks videokonference par atbildīgo dienestu darbību ārkārtējās situācijas laikā

Pašvaldība

Šī gada 19. martā plkst. 11.00 – 13.00 Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) telpās notiks videokonference “Par pašvaldību un atbildīgo dienestu darbību, sadarbību un iesaisti ārkārtējās situācijas laikā Covid-19 izplatības ierobežošanai”.

Videokonferencē piedalīsies iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens, Iekšlietu ministrijas valsts sekretārs Dimitrijs Trofimovs,  Valsts policijas priekšnieka p.i. Andrejs Grišins un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieka vietnieks pulkvežleitnants Mārtiņš Baltmanis. Videokonferenci vadīs LPS priekšsēdis Gints Kaminskis.

Videokonferenci varēs skatīties tiešraidē šeit vai LPS mājaslapas www.lps.lv sadaļā “Tiešraides-Videoarhīvs”.

Tiešraides laikā būs iespēja uzdot jautājumus, sūtot tos uz e-pasta adresi: tiesraide@lps.lv

Videokonferenci aicinām vērot pašvaldību pārstāvjus, Civilās aizsardzības komisiju locekļus, pašvaldību policijas pārstāvjus un citu interesentus.

Ārkārtas situācijas dēļ LAD izvērtēs izmaiņas projektu īstenošanā