Notiks divas veselīga dzīvesveida nometnes bērniem

AKTUĀLI

No 17. līdz 21. jūlijam Augšdaugavas novadā tiek organizētas divas veselīga dzīvesveida nometnes  - Silenē, Skrudalienas pagastā nometne bērniem 7-11 gadu vecumā un Ilūkstē 13 - 18 gadus veciem jauniešiem. Izmantojiet pēdējo iespēju pieteikties!

Pieteikšanās anketas:

Nometne Silenē (Laucesas pamatskolas PĪV “Silene” telpās) bērniem vecumā no 7 līdz 11 gadiem

https://forms.gle/UZANNnnSmqWgv6sQA

Nometne Ilūkstē jauniešiem vecumā no 13 līdz 18 gadiem 

https://forms.gle/TJ5qxcpgcLzzZNVCA

Nometnes organizētājs: SIA "OnPlate"
Norises laiks: 17. - 21. jūlijs plkst. 9.00-16.00 

Nometnes ietvaros paredzētas teorētiskās un praktiskās nodarbības par veselīga uztura pamatprincipiem, fizisko aktivitāšu veicināšanu un to nozīmi, psihisko veselību, atkarību izplatīšanās mazināšanu, seksuālo un reproduktīvo veselību.

Nometnes programma plānota, iekļaujot radošās darbnīcas garīgās veselības stiprināšanai, savstarpējās komunikācijas un emocionālās attīstības uzlabošanai, organizējot grupu, individuālās nodarbības, aktivitātes ārtelpā.

Nometnes tiek īstenotas projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/070 "Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Augšdaugavas novadā" ietvaros.

Vairāk informācijas:

elizabete.ozola@onplate.lv vai zvanīt +371 27412036 

Noslēdzies novada čempionāts futbolā