Noslēdzies radošais oktobris Naujenē

AKTUĀLI

Oktobrī Naujenes kultūras centrā aktīviem un radošiem cilvēkiem bija iespēja apgūt dažādas interesantas rokdarbu prasmes. “Radošais sprādziens Naujenē” tika veidots ar mērķi iepazīstināt iedzīvotājus ar brīvā laika pavadīšanas iespējām un rosināt tos apgūt interesantas prasmes.

Tiem, kam vairāk patīk darboties ar dabīgajiem materiāliem, kopā ar amatu meistaru Valdi Grebežu, bija iespējams veidot māla svilpauniekus. Māla meistarklasē darbojās gan mazi, gan lieli, kuri veidoja arī tik pat dažādus svilpauniekus, katru ar savu  īpašo skanējumu un savu formu.

Oktobra vidū varēja uzzināt, kas ir filcs un kā ar to darboties, to visu stāstīja, rādīja un mācīja filcēšanas meistare Jeļena Lapa.

Un nupat norisinājās arī noslēdzošā “radošā sprādziena” darbnīca. Tā bija hennas zīmējumu meistarklase kopā ar hennas mākslinieci Ilzi Fārti. Ilze ļoti aizraujoši visiem izstāstīja par savu personīgo hennas filozofiju un, protams, arī parādīja kā ar to darboties.

Naujenes kultūras centrs cer, ka arī turpmāk iedzīvotāji aktīvi piedalīsies darbnīcās un labprāt apgūs kopā ar mums jaunas prasmes.

Aicinām ielūkoties FOTOGALERIJĀ un noskatīties video sižetu:

https://www.youtube.com/watch?v=CSRoZuFwccg

Naujenes kultūras centrs, Muzeja iela 6, Lociki Tālrunis uzziņām 654 74268

Fotoizstāde Maļinovā