Naujenes un Biķernieku pagasta jauniešu labdarības akcija ir noslēgusies

AKTUĀLI

Ir noslēgusies labdarības akcija “Dod man ķepu”, kuru organizēja Naujenes un Biķernieku pagasta jaunieši. Akcijas laikā tika vākti ziedojumi: barība, segas un citas mantas, kas nepieciešamas dzīvnieku patversmes “OTRĀ MĀJA” iemītniekiem. 13. jūlijā aktīvākie jaunieši kopā ar jaunatnes lietu speciālistēm devās ciemos pie četrkājainiem draugiem uz Demenes pagastu.
Patversmes darbiniece Dana novadīja nelielu ekskursiju pa patversmi, pastāstīja par iestādes dibināšanas vēsturi un darbību, iepazīstināja ar dzīvniekiem un izstāstīja gandrīz katra iemītnieka aizkustinošo dzīves stāstu.
Patversme “OTRĀ MĀJA” ir neatkarīga organizācija. Dzīvnieku patversmē viss turas uz сītīga brīvprātīgo darba, pateicoties ziedojumiem un dažādu fondu atbalstiem.
Patversmē “OTRĀ MĀJA” pastāvīgi uzturas ap 50 dzīvnieku. Katru no tiem ārstē, potē un kopj mīloši, pašaizliedzīgi patversmes darbinieki. Patversmē nekad neiemidzina dzīvniekus, kuriem ir iespēja izdzīvot, un cīnās par katru nabaga dzīvnieku līdz pēdējam.
Naujenes un Biķernieku pagasta jaunieši pateicas ikvienam labdarības akcijas dalībniekam par ziedojumiem un atbalstu!
Labie darbi padara mūs pašus bagātākus, sirsnīgākus un atvērtākus!

Aiga Soldatjonoka, jaunatnes lietu speciāliste

Izveidota interneta platforma ūdensmalu attīstībai un kopienu sadarbībai