Naujenes pagasta lauksaimnieki un uzņēmēji pārliecinājās, ka viss neiespējamais ir iespējams!

AKTUĀLI

27. oktobrī Naujenes kultūras centrā, maģiskā austrumu smaržu vilinājuma pārņemti, Naujenes pagasta lauksaimnieki un uzņēmēji pārliecinājās, ka nav nekā neiespējama!

Viesus savā pilī sagaidīja Aladins un Jasmīna. Vakara gaitā Jasmīna ļoti vēlējās doties ceļojumā uz ārzemēm, taču Aladins un visi klātesošie pārliecināja Jasmīnu, ka, tepat dzimtajā pusē ir ļoti labi. Kā jau labiem saimniekiem pienākas, Aladins un Jasmīna savā pilī nodrošināja visu, lai balle tik tiešām būtu neaizmirstama. Daiļā dzimuma pārstāves ar savu skanīgo balsi un aizkustinošo ģitārspēli centās savaldzināt šarmantais dziedātājs Viktors Bernāns, savukārt īstiem vīriem acis iemirdzējās, vērojot plastiskās austrumu dejotājas (deju studija “Malika”, vadītāja Olga Malina). Ar interesantu izpildījumu dejotgribētājus iekustināja duets Samanta un Valērijs, un, kā jau katrs liels pasākums, tas beidzās ar pārsteigumu – īstu uguns šovu (biedrība “Uguns teātris”, vadītājs Jurijs Smuļko) un balli kopā ar “Marchello”, kura ritmiskās dziesmas un azartiskais izpildījums nedeva atpūsties pat pašiem nogurušākajiem dejotājiem.

Naujenes pagasta lauksaimniekus un uzņēmējus sveica Latvijas lauku konsultācijas un izglītības centra vadītājs Guntars Melnis, Daugavpils novada domes priekšsēdētājas 1. vietnieks Arvīds Kucins un Naujenes pagasta pārvaldes vadītāja Ināra Miglāne: “Neskatoties uz visām likstām, sliktajiem laika apstākļiem, īpaši pārmērīgo lietu, darbs šogad tika padarīts, jo latgalietis ir sīksts un spēj izturēt un paveikt daudz ko. Varam būt lepni, ka braucot garām Naujenes pagastam,  redzam ganāmies govju un jaunlopu ganāmpulkus, tīrumos strādājam kombainus, būvējot ielas, labojot ceļus, aktīvi atpūšoties un baudot rāmo Daugavu.”

Naujenes pagasts lepojas ar lielajiem uzņēmumiem, kas nodarbina vairāk par 50 – 100 darbiniekiem – Belwood, NPS, Meliors Krauja, ar lielākajām zemnieku saimniecībām – Bebri, Vecpils, Aizsili, Lācīši, Cirši, ar vakara tirdziņa un novada dienu gadatirgus dalībniekiem – z/s “Daugaviņa” (Ozersku ģimene), z/s “Smaidoni” (Čapuļu ģimene), p/s “Lagūna” (Zeļaniku ģimene), p/s “Butišķi” (Bambānu ģimene), p/s “Mežmali” (Zemļicku ģimene), z/s “Aizsili” (Semjonovu ģimene), ar vasaras nodarbinātības piedāvājumiem – z/s “Daugaviņa”, p/s “Lagūna”, SIA Beibuks, SIA Naujenes pakalpojumu serviss, tirdzniecības nams “Kurši” un citi tirgotāji, ar Naujenes pagasta un Daugavpils novada tēla popularizēšanu – SIA Beibuks, viesu māja “Pie draugiem”, p/s “Pavlilijas” un kafejnīca “Baltais krogs”.

Lielu paldies vēlamies teikt pasākuma finansiālajiem atbalstītājiem – Daugavpils novada domei, Naujenes pagasta pārvaldei, SIA Meliors Krauja un SIA EEMR TRANSPORT.

FOTOGALERIJA

Aiga Krute Naujenes kultūras centra kultūras organizatore

Nometņu vadītāju kursi