Naujenes MMS Instrumentālais ansamblis Jaunjelgavā 

Kultūra

4. jūnijā Naujenes Mūzikas un mākslas skolas Instrumentālais ansamblis brauca ieskandināt XXII Latvijas tautas mūzikas svētkus Jaunjelgavā. Šajā pasākumā piedalījās Latvijas tautas mūzikas ansambļi, kapelas, folkloras ansambļi un citi kolektīvi, kuri spēlē instrumentālo tautas mūziku.

Dienas gaitā visi kolektīvi tika aicināti uzstāties un skanīgi iespēlēt kādu lustīgu skaņdarbu ieskaņas koncertos pilsētā un pagastos. Naujenes Mūzikas un mākslas skola pie Skrīveru pārtikas kombināta ‘’Lauku dienās’’ atskaņoja Latgales tautas dziesmu motīvus Nikolaja Sļusara apdarē, Naujenes polku Nikolajs Sļusara apdarē, Latgales dancis Girša Kagana apdarē, Lietuviešu polka V.Burinska apdarē.  

Tuvojoties vakaram uzsākās XXII Latvijas tautas mūzikas svētku lielkoncerts, kur Naujenes Mūzikas un mākslas skolas Instrumentalais ansamblis priecāja klausītajus ar Latgales danci Girša Kagana apdarē, Lietuviešu polka V.Burinska apdarē.  Skolas Instrumentalais ansamblis neatstāja vienaldzīgu nevienu klausītāju, līdz ar ko daudzi devās lustīgā dejā.

Pateicamies konkursa organizatoriem par tik spožu, saulainu pasākumu, kur Naujenes Mūzikas un mākslas skolas Instrumentālais ansamblis varēja ar lielāko prieku un baudu priecēt ikkatru klausītāju!

Līgošana Nīcgalē