Nāc, uztaisi un paņem savu bruņurupuci mājās

AKTUĀLI

Visforšākā (jā, vēl viena visforšākā, jo pie mums katra ir forša) rudens radošā darbnīca ir klāt! 19. oktobrī plkst. 18.00 tiekamies Naujenes kultūras centrā, kur veidosim ilgmūžības simbolu – bruņurupuci – bet, nedomā ilgi, jo ilgāk domāsi, jo varbūtība, ka tiksi uz darbnīcu, ir ļoti maza… Darbosimies ar GĀZBETONU profesionāla un pieredzējuša amatu meistara Valda Grebeža vadībā.

OBLIGĀTI piezvani mums pa tālruni 65474268, uzraksti uz e-pastu: naujene_kc@inbox.lv, vai nosūti mums ziņu www.facebook.com/NAUJENESKC (norādi savu vārdu un kontakttālruni), lai rezervētu sev un/vai savam draugam vienu no pieejamajām bruņurupuču sagatavēm. Pieteikšanās līdz 16. OKTOBRIM, vietu skaits ierobežots! Naujenes kultūras centrs brīdina – gāzbetona darbnīcas rada atkarību! 😊

Informējam, ka darbnīcas laikā var tikt veikta filmēšana un/vai fotografēšana no darbnīcas rīkotāja un/vai citu tam pilnvaroto personu puses. Apmeklējot darbnīcu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts un, ka iegūtais materiāls var tikt publicēts!

Naujenes kultūras centrs,
Muzeja iela 6, Lociki
Tālrunis uzziņām 65474268
www.facebook.com/NAUJENESKC

Jaunieši aicināti nodot papīra iepakojumu, makulatūru un izlietotās baterijas