Naujenes bibliotēka atgādina par noteikumu ievērošanu

Kultūra

Ceturtdienas meistarklasē veidojām īsus stāstiņus foto-kadru veidā. Var veidot diezgan garus stāstus ar daudziem jo daudziem foto mirkļiem par jebkuru tēmu. 🎬📷

Šoreiz kopā ar Naujenes bibliotēkas bērnu nodaļas lasītajiem un ciemiņiem no tālākas apkaimes apspriedām ☝️NOTEIKUMU jautājumu.

Konkrētāk – Bibliotēkas lietošanas noteikumus, ar kuriem apmeklētājus sākumā iepazīstina bibliotēkas darbinieks, vēlāk pašam lasītājam vienmēr ir iespēja tos atsaukt atmiņā – tie ir brīvi pieejami redzamā vietā.

☹️Ne vienmēr dažāda veida noteikumi un likumi mums patīk, jo aizliedz rīkoties tā, kā vēlamies. Tomēr kopumā tie nāk par labu sabiedrības labklājībai, un ļauj mums justies droši. Tie aizsargā un palīdz ne tikai cilvēkiem, bet arī uzņēmumiem un cita veida iestādēm rīkoties vispareizāk.✅ Tāpēc Naujenes bibliotēkā arī tādi noteikumi ir. Mēs aicinām mūsu lasītājus un apmeklētājus tos ievērot cienošai, ērtai un efektīvai mijiedarbībai.🤗🌞

Arī zalkši uzturas peldvietās, no tiem nav jābaidās