NAUJENĒ SADZIEDĀJĀS BĒRNU ANSAMBĻI

AKTUĀLI

Pavasarī, kad silto saules staru apspīdēti, sāka čivināt putniņi, Naujenes kultūras centrā tikās Daugavpils novada bērnu ansambļi. Mazie dziedātāji čakli gatavoja ne tikai savu programmu, ar kuru uzstāties skatītājiem, bet arī mācījās kopdziesmu, kurā visi vienojās bērnu ansambļu saieta “Kāda katram dziesma” noslēgumā.

Saietā piedalījās: Dubnas kultūras nama bērnu vokālais ansamblis “Uguntiņa” (vadītāja Guna Pētersone), Maļinovas saieta nama bērnu vokālais ansamblis “Avenes” (vadītāja Aija Ozoliņa), Kalkūnes pagasta bērnu ansamblis “Zariņi” (vadītāja Larisa Sauleviča) un Naujenes kultūras centra bērnu vokālais ansamblis “Odziņas” (vadītāja Tatjana Zviceviča). Koncertā izskanēja gan latviešu tautasdziesmas, gan populāras dziesmas latviešu, latgaliešu un krievu valodās. Pasākuma noslēgumā visus dziedātājus pārsteidza negaidīti ciemiņi – ciemos bija ieradies Luntiks kopā ar kovboju Vudiju, ar kuru kopā bērni devās rotaļās un jautri pavadīja sestdienas pēcpusdienu.

Naujenes kultūras centrs,

Muzeja iela 6, Lociki

Tālrunis uzziņām 654 74268

Izdots pētījums “Slutišķi. Sādža pie Daugavas”