Mūsu futbolistes – Latvijas meiteņu futbola čempionāta uzvarētājas

AKTUĀLI

Augšdaugavas NSS komanda ir kļuvusi par Latvijas meiteņu čempionāta U- 14 Attīstības grupas uzvarētāju. Šajā turnīrā piecas komandas aizvadīja divu apļu turnīru, satiekoties sabraukumos Ķekavā, Rēzeknē un Jelgavā. Mūsu sporta skolas jaunās futbolistes savā kontā ierakstīja septiņus panākumus un vienu neizšķirtu rezultātu, kas tika fiksēts turnīra pirmajā spēlē pret FK "Auda" (1:1). Mūsu meiteņu komanda bija rezultatīvāka arī spēlē pret Ķekavas futbolistēm (2:1 otrajā aplī), kuras kopvērtējumā palika otrajā vietā.

Jekaterina Haritonova no Augšdaugavas NSS tika nosaukta par čempionāta labāko spēlētāju, turklāt viņai ar 26 precīziem sitieniem arī rezultatīvākās futbolistes gods, savukārt komandas labāko spēlētāju balvas saņēma Ligija Čamāne.

Latvijas meiteņu čempionātā vasaras periodā piedalās trīs Augšdaugavas NSS meiteņu komandas: vecuma grupās: U - 14 Attīstības grupā, U - 12 Attīstības grupā un U - 10 grupā.

Izsakām pateicību treneriem, futbolistēm un viņu vecākiem!

Mājas kafejnīcu diena Dvietes dzirnavās