Mazuļi rādīja savas prasmes pasākumā “Pūti, pūti, Ziemelīti”

AKTUĀLI

Skaistajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā Daugavpils novada Kultūras centrā “Vārpa” notika nu jau tradicionālais pasākums novada pirmsskolas audzēkņiem “Pūti, pūti, Ziemelīti”, kas pulcināja novada izglītības iestāžu piecgadniekus un sešgadniekus kopā ar viņu pedagogiem.

18. decembrī pirmsskolas audzēkņi kopā ar māsiņām pelītēm Ilzīti un Anniņu iejutās pasakainajā svētku atmosfērā, devās jautrās rotaļās un rādīja, ko nu kurš ir iemācījies – dziedāja un dejoja, priecējot pasaku varoņus, pedagogus un cits citu ar muzikālajiem priekšnesumiem.

Nīcgales pirmsskolas izglītības iestādes ”Sprīdītis” mazuļi uzstājās ar deju “Uzmini, kā manu dziesmu sauc?”, Silenes pamatskolas bērni nodziedāja “Rūķīšu dziesmu”, Kalupes pamatskolas mazuļi sagatavoja deju “Balodītis”, Salienas vidusskolas bērni uzstājās ar priekšnesumu ”Deja”, Zemgales vidusskolas mazuļi bija sagatavojuši deju “Lāča miega dziesma”, Lāču pamatskolas bērni virpuļoja “Sniegpārsliņas dejā”, Laucesas pamatskola bija sagatavojusi dziesmu “Eglīte, māsiņa”, Medumu pamatskolas mazuļi uzstājās ar “Leļļu deju”, Špoģu vidusskolas pirmsskolnieki nodziedāja dziesmu ”Kā rūķītis”, Naujenes pirmsskolas izglītības iestādes ”Rūķītis” mazuļi bija sagatavojuši dziesmu “Ziemassvētki mūsmājās”, bet Randenes pamatskolas mazie audzēkņi uzstājās ar dziesmu ”Ziemassvētku deja”.

Pasākuma noslēgumā ikviens bērniņš no pasaku Rūķa saņēma saldu dāvanu.

Seniori tikās ar garīdzniecības pārstāvi