Maļinovas pagasta vokālās grupas „Ivuški” dalība salidojumā

AKTUĀLI

20. oktobrī Maļinovas pagasta vokālā grupa „Ivuški” devās uz Viļakas novada Žīguru kultūras namu, lai piedalītos Latgales reģiona mazākumtautību kolektīvu „Ivuški” salidojumā – koncertā. Uz salidojumu pulcējās ansambļi no Olaines, Rēzeknes, Krāslavas un Dagdas. Salidojumā ar dziesmām solo izpildījumā piedalījās arī Maļinovas pagasta pašdarbniece Zoja Markelova. Pasākums Žīguru kultūras namā  norisa ļoti sirsnīgā gaisotnē, dziesmas skanēja gan krievu, gan latgaliešu valodā. Kultūras namā bija iespēja darboties ziepju izgatavošanas radošajā darbnīcā, degustēt priežu čiekuru un mežrozīšu ziedu sīrupu, apskatīt rotas no dabas materiāliem, kā arī apmeklēt Annas Āzes meža muzeju, apskatīt interesantu ekspozīciju un klausīties Annas aizraujošajā stāstījumā par mežsarga gaitām 40 gadu garumā, kā arī iepazīties ar mežsargu darba gaitu vēsturi.

Šajā braucienā gūtas jaunas idejas turpmākai darbībai un  daudz pozitīvu emociju!

Paldies Maļinovas pagasta pārvaldei par nodrošināto transportu braucienam.

Medumu vēsture fotogrāfijās