Līksnas pagastu vadīs Ingūna Novicka

AKTUĀLI

12. oktobra Augšdaugavas novada pašvaldības domes sēdē tika skatīts jautājums par jaunā Līksnas pagasta pārvaldes vadītāja apstiprināšanu. Deputāti šo amatu nolēma uzticēt Ingūnai Novickai. Līdz šim viņa strādājusi Daugavpils pašvaldībā par izpilddirektores palīgu un vecāko lietvedības pārzini. Ingūnai ir pieredze darbojoties par vadītāju arī vēlēšanu iecirknī.

Pamatskolas gaitas iesākot Kalupes pamatskolā, vidējo izglītību viņa ieguva Daugavpils Centra ģimnāzijā, bet augstāko izglītību – Daugavpils Universitātē, Dabaszinātņu un matemātikas fakultātē, absolvējot “Vides zinātnes” programmu. Pašlaik Ingūna turpina mācības DU Humanitāro un sociālo zinātņu fakultātē “Sabiedrības un organizāciju vadībā”.

Līksnas pagasta pārvaldes vadītāja amata pienākumus Ingūna Novicka sāks pildīt 16. oktobrī.

Izsludināta pieteikšanās jauniešu mediju nometnei “Young Media Sharks”