Līgo svētku priekšvakarā

Biķernieku pagasts

Lielisks pasākums dabā notika aktīvajiem senioriem šī gada 18. jūnijā, kas kļuva par iespēju radošai un aktīvai atpūtai, patīkamai saskarsmei svaigā gaisā. Pasākums notika unikālā, gleznainā atpūtas vietā Biķernieku pagastā glempingā “BikBus”. Pasākumā piedalījās seniori no Naujenes Sociālo pakalpojumu un Sociālās palīdzības centra un vokālais ansamblis “Rjabinuška” no Biķerniekiem. Tā kā tikšanās notika Līgo svētku priekšvakarā, dalībnieki atcerējās latgaļu tradīcijas un dziedāja skaistas dziesmas. Pasākums noritēja brīvā un draudzīgā atmosfērā. Dalībnieki dalījās stāstos un izbaudīja siltu vasaras dienu. Pasākums atstāja jaukas atmiņas un vēlmi atkal tikties.

Augšdaugavas novada Sociālā dienesta Sociālā darbiniece Svetlana Zinkeviča

Aicinām pieteikties Augšdaugavas novada pašvaldības stipendijām!