Ļauj vecajam azbesta jumtam aizbraukt!

AKTUĀLI

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) no 2021.gada 1.novembra līdz 2028.gada 31.decembrim kopā ar 22 sadarbības partneriem īsteno Eiropas Savienības Vides un klimata pasākumu programmas LIFE 2018.–2020. gada integrēto projektu „Atkritumi kā resursi Latvijā – Reģionālās ilgtspējas un aprites veicināšana, ieviešot atkritumu kā resursu izmantošanas koncepciju”. Tā mērķis ir mazināt atkritumu rašanos, apglabājamo atkritumu apjomu un nodrošināt to efektīvāku apsaimniekošanu.

VARAM īstenotās informatīvās kampaņas “Ļauj vecajam azbesta jumtam aizbraukt!” projekta ietvaros 3.jūnijā tika uzsākta atbalsta programmas 2.kārta azbestu saturošā šīfera krājumu nodošanai. Atbalsts paredzēts trūcīgām un maznodrošinātām mājsaimniecībām, kā arī Latvijas Goda ģimenes apliecības “Goda ģimene”  turētājiem. Viena mājsaimniecība var nodot no 0,2 līdz 3 tonnām azbestu saturošo šīferi bez maksas. Pieteikšanās termiņš atbalsta saņemšanai ir š.g. 28.jūnijs. Papildus informācija par atbalsta programmas nosacījumiem pieejama projekta tīmekļvietnē https://wastetoresources.varam.gov.lv/azbests.

Pieteikuma veidlapa

Priestera Januša piemiņai...