Laucesas un Tabores pagatsta atklatais čempionāts 64 lauciņu dambretē

AKTUĀLI

4. novembrī Lauceses pagasta kultūras namā notika Lauceses un Tabores pagasta atklātais individuālais čempionāts 64 lauciņu dambretē, kurā piedalījās 28 dambretisti no Daugavpils novada un pilsētas, kā arī dambretisti no Anikščai, Kupišķis, Zarasiem un Utenas Lietuvā, kuri arī izcīnīja turnīra galvenās balvas. Atklāšanas parādē dalībniekus sveica Tabores un Lauceses pagastu sporta darba organizators Pjotrs Vasiļjevs.

Sacensības notika pēc Šveices sistēmas. Visi dalībnieki sacentās vienā grupā un uzvarētājus pa grupām noskaidroja pēc izcīnītajiem punktiem kopējā konkurencē. Pirmo vietu, piemiņas kausu un zelta medaļu ar 7 punktiem no 9 iespējamiem   izcīnīja starptautiskās klases dambretes meistars Valdas Veršulis no Anikščai. Otro un trešo vietu ar 6,5 punktiem izcīnīja dambretes meistari no Zarasiem, Jonas Eskis un Alģirdas Buičenka. Dāmu konkurencē 1.vietu un piemiņas kausu ar 5 punktiem izcīnīja Tabores pagasta dambretiste Stefanija Dombrovska. Sudraba godalgu izcīnīja Zarasu dambretiste Ona Piskauskiene ar 4,5 punktiem. Jauniešu konkurencē pirmās divas vietas un piemiņas kausus izcīnīja brāļi Astijus un Arijus Ribokas no Kupišķiem ar 6,5 un 6 punktiem kopējā dalībnieku konkurencē. Bronzas medaļu izcīnīja daugavpilietis Leonīds Murevičs ar 5 punktiem. Organizatori atzīmēja arī sacensību  vecāko  dalībnieku, laucesieti Jāni Rātnieku, kuram šogad palika 86 gadi un kurš  demonstrēja atzīstamu meistarību, izcīnot 22. vietu kopējā konkurencē.

Dalībniekiem kausus, medaļas un diplomus pasniedza Lauceses un Tabores pagasta  sporta darba organizators Pjotrs Vasiļjevs un novada dambretes sekcijas vadītājs Tadeušs Turonoks. Dalībnieki pateicās organizatoriem par viesmīlību, lielisku sacensību organizāciju, garšīgajām kafijas un tējas pauzēm un skaisto kultūras nama spēļu zāles noformējumu.

Informāciju sagatavojis:
Sacensību galvenais tiesnesis  Eduards Lihoveckis  

Dialogā “Kafija ar politiķiem” meklēja risinājumus, lai noturētu jauniešus Latgalē