Laucesas un Demenes pagasta jaunieši aktīvi pavadīja Lieldienas!

Demenes pagasts

17.aprīlī  Laucesas un Demenes pagasta jaunieši sapulcējas pie Demenes Kultūras nama, lai  pavadīt Lieldienas aktīvi un interesanti, piedaloties spēlē “Olu medībās” .

Medībās laikā, ieraugot olu attēlu sienā, kokā vai vēl kaut kur citur, vajadzēja uztaisīt ar to selfiju un saglabāt šo foto. Katram dalībniekam bija piedāvāts sameklēt 43 olu attēlu, kuri bija paslēpti Demenes ciema centrā. Meklētājiem bija piedāvāts izmantot kartes, lai orientēties ciema vidē.

Jaunieši bija aktīvi, un ieinteresēja ar “Olu spēli” pat ģimenes ar bērniem - bet Lieldienu svētkos tiešam ir tik svarīga  saliedētība, jautrība un kopīga laika pavadīšana.  Jaunieši mācījās gan ātrāk orientēties, gan piesaistīt savam aktivitātēm parējos ciema iedzīvotājus. Svētku laiks jauniešiem noritēja aktīvi, lietderīgi un interesanti! Paldies visiem dalībniekiem par dalību!

Informācijai: Jolanta Morozova, jolanta.morozova@augsdaugavasnovads.lv

Mācību poligonā “Meža Mackeviči” turpinās zemessargu apmācība