Laucesas un Demenes jauniešus aicina pieteikties attīstības projektam

AKTUĀLI

Aicinām Laucesas un Demenes pagasta jaunietes pieteikties aktivitātēm “Esi labākā versija sevis” Augšdaugavas novada iniciatīvu projekta “Attīsti sevi” ietvaros.

Galvenais projekta mērķis ir harmonizēt meitenes personību un pašvērtējumu, radīt meitenēm unikālu, neaizmirstamu, pozitīvām emocijām bagātu vasaras piedzīvojumu un sniegt viņiem vērtīgas zināšanas un prasmes.

Galvenās aktivitātes:

1. diena - Veselības diena. Kopā mēs iepazīsimies ar veselīga dzīvesveida pamatprincipiem un pareiza uztura pamatiem, gatavosim dažus ēdienus, kas ietilpst pareizā uzturā. Aktīvi sportosim un kustēsimies svaigā gaisā.

2. diena - Atkārtosim par labām manierēm, par prasmēm uzvesties, par pieklājību un par viesmīlību, kā pareizi uzvesties pie galda un kā pareizi saģērbties, ievērojot etiķeti. Meitenēm tiek mācīti higiēnas noteikumi un tas, kā pareizi kopt apģērbu, seju, rokas un ķermeni.

3. diena - Skaistuma diena. Sertificēts kosmetologs pastāstīs, paradis un iemācis ka pareizi kopt savu seju un ķermeni un kā pareizi izvēlēties kosmētikas līdzekļus lai nekaitētu sev, pēc tam vizāžiste paradīs katrai meitenei kā pareizi uzklāt kosmētiku un  kas tieši katrai piestāv. Noslēgumā meitenēm tiks organizētā foto sesija.

Norises vieta: Augšdaugavas novads, Demenes pagasts, Briģenes 2

❗️Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc paspēj reģistrēties līdz 20. augustam (ieskaitot)!

❗️Sūti savu pieteikumu (Vārds, Uzvārds, vecums, dzīvesvieta, t. numurs) uz e-pastu: jolanta.morozova@augsdaugavasnovads.lv.

📸Informējam, ka aktivitāšu laikā var tikt veikta filmēšana un/vai fotografēšana no aktivitāšu rīkotāja un/vai citu tam pilnvaroto personu puses.

Apmeklējot aktivitātes, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts un, ka iegūtais materiāls var tikt publicēts!

Projekts tiek realizēts Augšdaugavas novada jaunatnes iniciatīvu projekta “Attīsti sevi” ietvaros.

Velomaratona laikā Ilūkstē būs satiksmes ierobežojumi