Labiekārtota Dinaburgas izziņu taka

AKTUĀLI

Dabas parkā “Daugavas loki” ar biedrības “Daugavas Savienība” atbalstu un Daugavpils novada domes līdzfinansējumu labiekārtota Dinaburgas izziņu taka, izveidojot pakāpienus un margas stāvajā Daugavas krastā no  ūdens tūristu piestātnes. Tagad no upes vieglāk pieejami interesantie tūrisma objekti un atpūtas vietas – Dinaburgas pilsdrupas un pils makets, skatu platformas, bērnu rotaļu laukums, veselības taciņa un Bruņinieku laukums. Kāpnītes papildinātas ar interesantiem dekoratīviem elementiem.  Kāpnīšu autors ir amatu meistars Valdis Grebežs, kurš ir gan keramiķis, gan strādā ar citiem materiāliem – koku, gāzbetonu, stiklu, klūgām un akmeni.

Apstiprināti grozījumi, kas paredz pašvaldības līdzfinansējuma piešķiršanu Kulinārā mantojuma telpas izveidei Vaboles pagastā