Kvesta spēle “Ar saknēm Sventē”

AKTUĀLI

Kvesta spēles “Ar saknēm Sventē” galvenais mērķis ir sniegt iespēju Sventes pagasta jauniešiem un iedzīvotājiem, iespēju iepazīt labāk savu pagastu izmēģinot sevi detektīvu lomā piedaloties kvesta aktivitātēs. Kvesta spēle “Ar saknēm Sventē” norisināsies 17. septembrī Sventes pagasta svētku ietvaros. Piedalīties kvesta spēle varēs no plkst. 13.00 līdz plkst. 16.00. Aktivitātes laikā aicinām ik katru doties dabā, pavadīt savu brīvo laiku kopā ar savu ģimeni un draugiem, lieliski izklaidēties un iepazīt Sventi kopā ar mums.

Kvesta uzdevums ir atrast visus noslēptos 15 QR kodus Sventes ciema apkārtnē, atšifrēt katru QR kodu un izpildīt pareizi visus uzdevumus. Pirms doties kvesta spēlē Jums ir jāpārliecinās, vai Jūsu viedierīce nolasa QR kodus, vai jāielādē kāda no QR kodu nolasīšanas programmām. Neaizmirstat, ka Jums būs nepieciešams interneta pieslēgums, lai izpildītu uzdevumus. Kvesta spēles “Ar saknēm Sventē” QR kodus, Jūs varēsiet atrast Sventes ciema apkārtnē.

Reģistrēties kvesta spēlei “Ar saknēm Sventē” var Sventes pagasta svētku laikā 17. septembrī no plkst. 13.00 Kalkūnes jauniešu centra teltī. Mūsu jauniešu centra jauniešu sagatavotās nelielās balviņās kvesta spēles dalībniekiem tiks pasniegtas Sventes pagasta svētku ietvaros no plkst. 14.00 līdz plkst. 17.00 tur pat, kur norisināsies kvesta reģistrācija.

Kvesta spēli “Ar saknēm Sventē” organizē Kalkūnes jauniešu centra jaunatne Eiropas Solidaritātes korpusa projekta “Kopā” ietvaros.

Sīkāku informāciju par kvesta spēli “Ar saknēm Sventē” vari saņemt rakstot uz e-pastu natalija.polovaja@augsdaugavasnovads.lv vai andrejs.rucko@augsdaugavasnovads.lv vai zvanot pa telefonu 284 69 958.

Projektu “KOPĀ” līdzfinansē Eiropas Savienība. Šī  publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus un viedokli, un ne obligāti Eiropas Savienības, Eiropas Komisijas vai Nacionālās aģentūras (Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras) viedokli, kuras nav atbildīgas par tajā ietvertās informācijas jebkādu izmantošanu.

Informāciju sagatavoja: Kalkūnes jauniešu centra jaunatnes lietu speciālists Andrejs Rucko

Naujenes Novadpētniecības muzejs aicina apskatīt izstādi “Kraujā pie Daugavas”