Konfekšu “Naujenello” veidošanas darbnīca

AKTUĀLI

Ja Jums liekas, ka šis konfekšu nosaukums ir kaut kādam konfekšu nosaukumam līdzīgs, Jums visdrīzāk tikai liekas… Jā, šī būs ikgadējā, ilgi gaidītā konfekšu veidošanas darbnīca! Darbnīcas laikā būs iespējams ne tikai izveidot gardas konfektes, bet arī izveidot jauku iepakojumu tām un mēs atļausim arī katram no Jums izlaizīt savu trauciņu, jo, teiksim godīgi, būs pārāk garšīgi un pārāk žēl atstāt kaut ko pāri…

Piezvani mums pa tālruni 65474268 un piesaki sevi un savus draugus konfekšu veidošanas darbnīcai, kas notiks 12. februārī, plkst. 17.30 Naujenes kultūras centrā. Atnākot uz darbnīcu būs jāziedo TIKAI VIENS maziņš un foršs EIRIKS, taču aizejot, Jūs iegūsiet DAUDZ vairāk. VIETU SKAITS IEROBEŽOTS – tāpēc pasteidzies!

Informējam, ka darbnīcas laikā var tikt veikta filmēšana un/vai fotografēšana no darbnīcas rīkotāja un/vai citu tam pilnvaroto personu puses. Apmeklējot darbnīcu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts un, ka iegūtais materiāls var tikt publicēts!

Naujenes kultūras centrs,

Muzeja iela 6, Lociki

Tālrunis uzziņām 654 74268

Paziņojums par lokālplānojuma publiskās apspriešanas pagarināšanu